Konkurowanie zostawiamy konkurencji
******* MY DOMINUJEMY ******
Profesjonalne Zarządzanie Nieruchomościami
Facility Management

O firmie

Polska Korporacja Nieruchomości od wielu lat zajmuje się obsługą nieruchomości mieszkalnych i biurowych. Jesteśmy w stanie zadbać o każdy budynek bez względu na jego standard i stopień zaawansowania technicznego, w tym tzw. “budynki inteligentne”, w których zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania i sterowaną komputerowo automatykę.

Stawiamy na nowatorskie rozwiązania, tworzymy i wyznaczamy kanony branży w oparciu o najwyższy poziom kompetencji. Zaangażowanie i twórcze podejście do każdej naszej realizacji gwarantuje wysoką efektywność pracy, a tym samym sprostanie oczekiwaniom naszych Klientów.

Zespół pracowników Polskiej Korporacji Nieruchomości to jeden z kluczowych czynników sukcesu naszej firmy. Fachowość i kompetencje to cechy, którymi kierowaliśmy się budując profesjonalną kadrę specjalistów. Dbamy o ciągły rozwój naszych pracowników, którzy zdobywając nowe umiejętności poszerzają potencjał wykonawczy naszej firmy.

Jesteśmy przekonani, że świadcząc kompleksowe usługi w zakresie zarządzania i/lub administrowania oraz utrzymania technicznego nieruchomości, możemy przejąć odpowiedzialność za cały budynek i zagwarantować jego sprawne funkcjonowanie.

W zakresie obsługi nieruchomości możemy polecić współpracujące z nami wyspecjalizowane i sprawdzone podmioty rynku nieruchomości (kancelarie prawne, firmy sprzątające, inni specjaliści), gwarantujące wysoki poziom usług.

Dziękujemy za odwiedzenie strony Polskiej Korporacji Nieruchomości i zapraszamy
do skorzystania z naszych usług.

Nasze otrzymane zaświadczenia:

Kontakt i zgłoszenia

Biuro Obsługi Klienta Poznań

ul. Garbary 36

61-868 Poznań

tel.: 61-853-48-30

e-mail: biuro@pknfm.pl

 

Biuro Obsługi Klienta Oborniki

Bogdanowo 13A/7

64-600 Oborniki

tel: 61-221-53-78

e-mail: biuro@pknfm.pl

 

Biuro Obsługi Klienta Nowogard

ul. Zamkowa 3c/5

72-200 Nowogard

e-mail: biuro@pknfm.pl