Rynek mieszkalny
Rynek mieszkalny
Rynek komercyjny
Rynek komercyjny
O firmie

Wieloletnie doświadczenie w obsłudze nieruchomości mieszkalnych i biurowych sprawia, że Polska Korporacja Nieruchomości potrafi profesjonalnie zadbać o każdy budynek. Zatroszczymy się Twoją nieruchomość bez względu na jej standard i stopień zaawansowania technicznego. Nasze doświadczenie obejmuje także obsługę tzw. „inteligentnych budynków”, w których zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania i sterowaną komputerowo automatykę.

Na wysoką efektywność naszej pracy wpływa twórcze i indywidualne podejście do Klienta. Mocną stroną i kluczowym czynnikiem sukcesu Polskiej Korporacji Nieruchomości jest nasz zespół – zaangażowany, kompetentny i zbudowany z wykwalifikowanych specjalistów. Mając na uwadze dynamikę branży, stawiamy na ciągły rozwój naszych pracowników, tak, by zwiększać potencjał wykonawczy firmy i dopasowywać umiejętności do zmieniających się wymagań rynku.

Kompleksowe usługi w zakresie zarządzania i administrowania oraz utrzymania technicznego nieruchomości to duże wsparcie – przejmujemy odpowiedzialność za cały budynek i gwarantujemy jego sprawne funkcjonowanie. Skorzystaj z naszych możliwości – w razie potrzeby chętnie polecimy sprawdzone firmy (kancelarie prawne, firmy sprzątające czy innych specjalistów), świadczące usługi na wysokim poziomie.
Przekonaj się, że zasługujemy na Twoje zaufanie.

Strefa klienta
Projektowanie wnętrz